Prestijli çevre, ayrıcalıklı konum…

Mercan Vadi Konakları

İstanbul’un en nezih ve tescil edilmiş yeşili en bol ilçesi Beykoz’un mesire alanı Çengeldere Mahallesinde projelendirdiğimiz MercanVadi Konakları, müstakil 10 villadan oluşmaktadır. Site içerisinde olabildiğince müstakil yaşam imkanı sağlayacak bir tasarım anlayışı, ilk çıkış noktamız olmuştur. Bununla birlikte sizin ve çocuklarınızın komşularınızla birlikte zaman geçirebileceğiniz sosyal alanlar da düşünüldü.
Villalar, depreme dayanıklı konvansiyonel kalıp sistemi ile inşa edilecektir. Yerden ısıtma sistemi kullanılacak ve klima altyapısı tesis edilecek ve devreye alınacaktır. Her villa için müstakil açık ve kapalı otopark imkanı olacaktır. Akıllı ev sistemi ile donatılacak evinizde konforu teknoloji ile yönetebileceksiniz. Güvenlik altyapısı ile evinizden çıkmadan tanımlı alanları anlık kontrol imkanı sağlayacaksınız.
Sauna, Türk Hamamı, müstakil havuz gibi sosyal olanaklar yanında, opsiyonel olarak hometheatre, fitness, hobi odası gibi aktivite alanları da hizmetinize sunulabilecek. Projemizde çocuk oyun alanları, basketbol oyun alanı, pergola oturma alanı ve yürüyüş yolları gibi ortak aktivite alanları bulunacaktır. Eğimli bir arazide inşaa edeceğimiz projemizde, villalar, manzara görüşlerini etkilemeyecek şekilde konumlanmıştır.
İstanbul’un merkezindeki konumu, eşsiz orman manzarası ve sosyal olanaklarıyla site içerisinde müstakil bir yaşam, MercanVadi Konaklarında sizi bekliyor.